back to top

Győri-Nádai Réka: Az Árulók titkos társasjátékosa

Győri-Nádai Réka titkos fegyvere Az Árulókban

Győri-Nádai Réka, Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban című műsor résztvevője nem egyszerű trénerként, hanem társasjáték-trénerként lépett a játékba. Ez a különleges háttér izgalmas előnyt jelentett számára a verseny során.

A társasjáték-tréner valódi arca

„Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy különböző cégeknek tartunk tréningeket, előadásokat, csapatépítőket, ahol játékos helyzeteken, gyakorlatokon keresztül hívjuk fel a figyelmet az esetleges közösségen belüli problémákra,” – magyarázza Réka. „Szentül hiszem, hogy játék közben óhatatlanul megmutatkozik a valódi személyiségünk.”

Réka szenvedélye a társasjátékok iránt nem csak munkájában, de a műsorban is megmutatkozott. „Rengeteget társasozom én magam is, így tehát, mondhatni, az újratervezés a véremben van, ami az egyik legfontosabb tulajdonság az életben” – teszi hozzá nevetve.

Családanya a kastélyban

A játék idejére Réka két kisgyermekét – egy 7 és egy 3 évest – hagyta otthon. „Tudtam, hogy jó kezekben hagyom őket az édesapjuk és a nagyszüleik társaságában,” – mondja megnyugodva. A műsor alatt igyekezett hű maradni önmagához: „Odabenn igyekeztem ugyanolyan maradni, mint amilyen az életben is vagyok: nyitott, közvetlen és jóhiszemű.”

Stratégia és erkölcs

Bár a játék lényege a megtévesztés, Réka igyekezett megőrizni integritását. „Igyekeztem gerinces gyilkos maradni, csak akkor hazudtam, ha muszáj volt,” – mondja félmosollyal az arcán, utalva a játék összetett morális kihívásaira.

Győri-Nádai Réka példája jól mutatja, hogy a valós életben szerzett tapasztalatok és készségek milyen váratlan módon hasznosulhatnak egy ilyen intenzív, stratégiai játékhelyzetben.

Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban nem csak egy izgalmas televíziós műsor, de egy valódi társasjáték is egyben, ahol a résztvevők valós személyiségei és készségei kerülnek előtérbe a kamerák kereszttüzében.

Exit mobile version